Ділова англійська мова для молодих підприємців


Безкоштовна програма з вивчення ділової англійської мови, основ ведення власної справи і роботи з сучасними медіа-засобами для молодих підприємців-початківців і молоді, яка планує відкрити власну справу.

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) оголошує про початок соціальної ініціативи у Харківській області «Приступаючи до справи: ділова англійська мова для молодих підприємців», яка здійснюється за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Програма «Приступаючи до справи» пропонує ряд безкоштовних тренінгових курсів молодим підприємцям-початківцям і молоді, що планує розпочати власну справу і розглядає самозайнятість, як вихід з кризової ситуації. Ці курси включатимуть, як оволодіння основами ділової англійської мови (40 занять по півтори години), так і оволодіння іншими знаннями і навичками, які стануть у нагоді на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг. Передбачається, що програма також включить курси з нормативних вимог для початку і ведення власної справи, звітування контролюючим органам, електронної звітності (10 занять по півтори години), і роботи з веб-сайтами, у соціальних медіа, мобільних і цифрових додатках (також 10 занять по півтори години).

Орієнтовний період проведення занять: з листопада 2016 року по квітень 2017 року. Заняття будуть проходити двічі/тричі на тиждень у вечірній час в групах по 15 осіб.

Критерії для участі у програмі «Приступаючи до справи».

Пріоритетна увага під час розгляду заявок на участь у програмі надаватиметься молоді, що перебуває у складних соціально-економічних обставинах, які суттєво обмежують її можливості на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг, та має обмежений доступ до подібних освітніх можливостей. Зокрема, особливо заохочується молодь яка втратила роботу і розглядає можливість самозайнятості і відкриття власної справи; молодь, яка проживає у сільській місцевості з обмеженим доступом до навчальних послуг; молодь з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які постраждали від російської військової агресії у АР Крим і окремих районах Донецької і Луганської областей; молодь з числа дітей-сиріт і дітей, залишених без батьківського піклування; молодь з обмеженими можливостями здоров’я; молодь з числа демобілізованих військовослужбовців, які втратили роботу під час несення служби; жінки, які виходять з декретних відпусток, внаслідок, яких вони втратили роботу; та інші молоді люди, які перебувають у складних соціально-економічних обставинах.

Кандидати на участь у програмі «Приступаючи до справи» повинні надати:

  1. Посвідчення особи (пред’явити оригінал і надати копію) з зазначенням дати народження. Очікуваний максимальний вік кандидатів на участь - 30 років.
  2. Табель, атестат, або диплом навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (пред’явити оригінал і надати копію). Під час відбору учасників враховуватиметься загальна успішність кандидата під час навчання у загальноосвітньому чи вищому навчальному закладі.
  3. Документи, що посвідчують підприємницький статус, якщо кандидат на участь вже відкрив власну справу, чи наміри про відкриття власної справи.
  4. Документи, що підтверджують офіційний статус особи, яка опинилась у складних соціально-економічних обставинах, має статус безробітного або інший статус, що свідчить про те, що особа має документальні підстави для можливої участі у програмі. У випадку відсутності таких документів, але за наявності фактичних економічних підстав, заявка на участь може бути також прийнята за умови засвідчення таких підстав комісією у складі представників організацій і установ, які є партнерами програми (наприклад, актом обстеження житлових умов, за умови згоди на це кандидата на участь).
  5. Дві фотографії розміром 3 х 4 см.
  6. Резюме (перелік досягнень і навичок).

Зазначені вище документи просимо пред’являти (надавати) особисто до 30 жовтня 2016 року, попередньо погодивши час подання заявки за адресою: Харківська громадська організація „Молодь за демократію”, вул. Дм. Пожарського 2/10, к.409, м.Харків.

Контактний телефон: 0504018821.